Vaser Rörstrand

Vaser Rörstrand
Vaser Rörstrand
Vaser Rörstrand
Vaser Rörstrand
Vaser Rörstrand
Vaser Rörstrand

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

VASER, 1 par, Rörstrand, blåvit dekor med älgmotiv, höjd 27,5 cm

En vas med lagning och nagg

196029

2013-07-21