Jockum Nordström färglitografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 250/250, färglitografi, bladmått 61x84 cm, oramad

196048

2013-07-22