Snedklaffssekretär 1700-tal
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1700-talets mitt, senbarock/rokoko, fanérad i alm och rot, låsbar klaff, inredning med lådor, höjd 111, 57x109 cm, nyckel finns
Fanérbortfall, fanérbitar medföljer
196055
2013-07-22