Hugo Matzenauer oljemålning

Hugo Matzenauer oljemålning
Hugo Matzenauer oljemålning
Hugo Matzenauer oljemålning
Hugo Matzenauer oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATZENAUER, Hugo (född 1947 USA): Nybyggare i amerikanska öknen, signerad, olja på pannå, 51x66 cm

196057

2013-07-22