Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-tal, rokokostil, förgylld, höjd 78 cm
Smärre färgbortfall
196058
2013-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här