Väggpendyl rokoko

Väggpendyl rokoko
Väggpendyl rokoko
Väggpendyl rokoko
Väggpendyl rokoko
Väggpendyl rokoko
Väggpendyl rokoko
Väggpendyl rokoko
Väggpendyl rokoko

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, rokokostil, förgylld, höjd 78 cm

Smärre färgbortfall

196058

2013-07-21