Fåtölj Mies Van Der Rohe

Fåtölj Mies Van Der Rohe
Fåtölj Mies Van Der Rohe
Fåtölj Mies Van Der Rohe
Fåtölj Mies Van Der Rohe
Fåtölj Mies Van Der Rohe
Fåtölj Mies Van Der Rohe
Fåtölj Mies Van Der Rohe
Fåtölj Mies Van Der Rohe
Fåtölj Mies Van Der Rohe
Fåtölj Mies Van Der Rohe

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

FÅTÖLJ, "Barcelona", design Mies Van Der Rohe, omärkt, brunt skinn, benställning i förkromat stål

Slitage, skador

196062

2013-07-21