Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): "American dream", signerad Hillersberg, blandteknik på papper uppfäst på presenning, ca 58,5x420 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj.
Skador
196080
2013-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här