Bokskåp 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 2-delat, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, med spegelglas, höjd 290, 115x51 cm

Nyckel saknas, fanérskador

196096

2013-07-22