Väggpendyl gustaviansk stil

Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-tal, urtavlan märkt JG Kjellström Stockholm, fodralet märkt Lodén, gustaviansk stil, skuren dekor, förgyllt, höjd 100 cm, pendel finns

Glas saknas, nyckel saknas

196107

2013-07-24