Ingmar Melkerson oljemålning

Ingmar Melkerson oljemålning
Ingmar Melkerson oljemålning
Ingmar Melkerson oljemålning
Ingmar Melkerson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MELKERSON, Ingmar (född 1918): Abstrakt stilleben, signerad I. Melker, med dedikationen Till Maj, olja på pannå, 36x62 cm
PROVENIENS: gåva från konstnären

Med dedikation

196128

2013-07-22