Salongsgrupp Karl Johan-stil
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SALONGSGRUPP, 11 dlr, Karl Johanstil, fanérad i mahogny, ryggbrickor i form av lagerkransar, randig klädsel, bestående av 2 karmstolar, 8 stolar, taburett
PROVENIENS: Enligt uppgift Uppsala Slott
Skador, lagningar
196136
2013-07-25