Salongsgrupp Karl Johan-stil

Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SALONGSGRUPP, 11 dlr, Karl Johanstil, fanérad i mahogny, ryggbrickor i form av lagerkransar, randig klädsel, bestående av 2 karmstolar, 8 stolar, taburett
PROVENIENS: Enligt uppgift Uppsala Slott

Skador, lagningar

196136

2013-07-25