Bord på pelarfot 1800-tal

Bord på pelarfot 1800-tal
Bord på pelarfot 1800-tal
Bord på pelarfot 1800-tal
Bord på pelarfot 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, på pelarfot, 1800-tal, fanérat i björk och masurbjörk, bordsskiva med dekor av stjärna, höjd 75 cm, diameter

Fanérskador, skador

196151

2013-07-25