Lasse Åberg litografi

Lasse Åberg litografi
Lasse Åberg litografi
Lasse Åberg litografi
Lasse Åberg litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 vardera (bladstorlek), oramade

196159

2013-08-23