Bert Håge Häverö färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Utsikt från Skeppbron mot Södermalm, signerad och märkt EA, färglitografi, 32x44 cm

196178

2013-07-22