Anders Fogelin färglitografi

Anders Fogelin färglitografi
Anders Fogelin färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

FOGELIN, Anders (1933-1982): "Barcelona", signerad och daterad Anders Fogelin 7/11-77, numrerad 153/225, färglitografi, 55x53 cm

Fuktfläck i passepartout

196195

2013-07-22