Egil Janis Bruns oljemålning

Egil Janis Bruns oljemålning
Egil Janis Bruns oljemålning
Egil Janis Bruns oljemålning
Egil Janis Bruns oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNS, Egil Janis (Lettland, född 1938): "Jurmalciema laiva", monogramsignerad och daterad E.B.80, olja på pannå, 65x65 cm

Färgbortfall och märken

196226

2013-07-22