Karaffer glas

Karaffer glas
Karaffer glas
Karaffer glas
Karaffer glas

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

KARAFFER med propp, 5 st, ljusgrönt glas varav två med dekor av krackelerat glas, varierande storlekar 19-20 cm

Två proppar med nagg

196236

2013-07-24