R Ljunggren litografi

R Ljunggren litografi
R Ljunggren litografi
R Ljunggren litografi
R Ljunggren litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): "Albins hörna, decemberkväll", signerad R. Ljunggren, 1971, färglitografi, 301/360, 33x41cm

Gulnader

196243

2013-07-25