Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, sekelskifte 1900, mahognyfanér, svärtade dekorelement, höjd spegel ca 136, höjd bord ca 78 cm

Lagningar, slitage, krön saknas, fanérskador/sprickor, sannolikt senare glas

196252

2013-07-24