Spegel med konsolbord
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, sekelskifte 1900, mahognyfanér, svärtade dekorelement, höjd spegel ca 136, höjd bord ca 78 cm
Lagningar, slitage, krön saknas, fanérskador/sprickor, sannolikt senare glas
196252
2013-07-24