Putti oljemålning

Putti oljemålning
Putti oljemålning
Putti oljemålning
Putti oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Putti, olja på duk, 52x40 cm

Krackeleringar, två dukhål

196257

2013-07-24