Dosor i silver Holland
Vollendet
2013-07-24
196263
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
DOSOR, 4 st, silver, Holland, 1800-tal, dekor med heraldisk sköld, två med stjärnform
Spår av tejpmärken, smärre bucklor