Lennart Jirlow mapp

Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp
Lennart Jirlow mapp

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

19 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Mapp innehållande fem orginal litografier, samtliga signerad L Jirlow, 361/385, tryckta hos Idem i Paris 2011, "Promenad i kulinariskt pariskvarter", innehållande, "Le Bistrot", "Resturangköket", "Kvarteret", "Le gourmand", "Sista gäster", 48x65,5 cm

196295

2013-07-24