Lennart Jirlow mapp
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
19 000 SEK
JIRLOW, Lennart (född 1936): Mapp innehållande fem orginal litografier, samtliga signerad L Jirlow, 361/385, tryckta hos Idem i Paris 2011, "Promenad i kulinariskt pariskvarter", innehållande, "Le Bistrot", "Resturangköket", "Kvarteret", "Le gourmand", "Sista gäster", 48x65,5 cm
196295
2013-07-24