James Poole oljemålning

James Poole oljemålning
James Poole oljemålning
James Poole oljemålning
James Poole oljemålning
James Poole oljemålning
James Poole oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POOLE, James, England (1804-1886),"The derwent at hathersage", Signerad J. Poole, Olja på duk, 21x15,5 cm

Krackeleringar

196319

2013-07-24