Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PENSELBAD, 2 st, Kina, 1900-tal, troligen agat, på träställ med delvis genombruten dekor, total höjd ca7-8 cm
Nagg, en med avslag undertill
196342
2013-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här