Penselbad

Penselbad
Penselbad
Penselbad
Penselbad
Penselbad
Penselbad
Penselbad
Penselbad
Penselbad
Penselbad

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PENSELBAD, 2 st, Kina, 1900-tal, troligen agat, på träställ med delvis genombruten dekor, total höjd ca7-8 cm

Nagg, en med avslag undertill

196342

2013-07-25