HG Carlström oljemålning

HG Carlström oljemålning
HG Carlström oljemålning
HG Carlström oljemålning
HG Carlström oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARLSTRÖM, H G (1900-tal): Stora Skatholmen på Kanholmsfjärden, signerad HG Carlström, olja på pannå, 38x46 cm

196345

2013-07-25