Tapet 1600-tal

Tapet 1600-tal
Tapet 1600-tal
Tapet 1600-tal
Tapet 1600-tal
Tapet 1600-tal
Tapet 1600-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAPET, handvävd, 1600-tal, verdure-motiv med fåglar, ormar och frukter samt franska liljor i bården, 150x48 cm

Skador, slitage

196359

2013-07-25