Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAPET, handvävd, 1600-tal, verdure-motiv med fåglar, ormar och frukter samt franska liljor i bården, 150x48 cm
Skador, slitage
196359
2013-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här