Ante Karlsson-Stig oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARLSSON-STIG, Ante (1885-1967): Landskap, signerad och otydligt daterad A. K.:son Stig, olja på duk, 41x55 cm

196365

2013-07-25