Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARLSSON-STIG, Ante (1885-1967): Landskap, signerad och otydligt daterad A. K.:son Stig, olja på duk, 41x55 cm
196365
2013-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här