Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PELARBORD, mahogny, 1800-tal, låda i sarg, utfällbara klaffar, tassformade fötter, höjd 75, 104(+44)x75 cm

Nycklar saknas, repor, slitage

196371

2013-07-25