Spelbord 1800-tal
2013-07-25
196372
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SPELBORD, mahogny, nyrokoko, utfällbar skiva, svängda ben, höjd 78, 92x45(+45) cm
Lagningar, skador