Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

SOFFBORD, 19/2000-tal, svartmålat, hyllplan under skivan, skiva med upphöjd kant, höjd 47, 119x80 cm

Bruksslitage

196375

2013-07-25