Soffa sengustaviansk

Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SOFFA, sengustaviansk 1800-tal, bemålad, längd 237, djup 63 cm
Proveniens: Ericsbergs Slott

slitage, blekt och fläckig klädsel, färgbortfall

196376

2013-07-28