Carlos Capelan akvarell

Carlos Capelan akvarell
Carlos Capelan akvarell
Carlos Capelan akvarell
Carlos Capelan akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CAPELÁN, Carlos (Uruguay, född 1948): Komposition, signerad Capelán, akvarell på kuvert, 22,5x32 cm

196378

2013-07-25