Tuschteckningar sekelskifte
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): 2 st, "Olaf Poulsen i Henrik og Pernille" resp "Emil Poulsen i Erasmus Montanus," signerade och daterade a tergo Gunnil Bergström 1908, tuschteckningar, 29x19 cm vardera
Fläckar
196386
2013-07-25