NG Stenqvist olja
2013-07-25
196394
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STENQVIST, Nils G (1934-2005): Komposition, signerad Nils G Stenqvist, 2004, olja på pannå, 76x62 cm
Torrspricka