Thorwald Alef oljemålningar

Thorwald Alef oljemålningar
Thorwald Alef oljemålningar
Thorwald Alef oljemålningar
Thorwald Alef oljemålningar
Thorwald Alef oljemålningar
Thorwald Alef oljemålningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALEF, Thorwald (1896-1974): 2 st, "Utsikt från Björkliden" resp fjällandskap, signerade Thorwald Alef, olja på pannå, 26x65 resp 28x64 cm

196396

2013-07-25