Lage Lindell serigrafi
2013-07-25
196402
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDELL, Lage (1920-1980): Kompositioner, signerad och numrerad Lage Lindell 77/100, serigrafi, 24x24 cm