Pierre Zoetterman glissée

Pierre Zoetterman glissée
Pierre Zoetterman glissée

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ZOETTERMAN, Pierre (född 1945): "Vila," 1968, signerad P Zoetterman och numrerad 1/10, glissée, textured fine art paper med arkivbeständigt pigmentbläck, 52x34 cm

196403

2013-07-25