Hans Johansson oljemålning

Hans Johansson oljemålning
Hans Johansson oljemålning
Hans Johansson oljemålning
Hans Johansson oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

JOHANSSON, Hans (född 1954): "Figur 1", signerad Hans Johansson och otydligt daterad, olja på duk, 26,5x21,5 cm

196405

2013-07-25