Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NYGÅRD, Dan (född 1943): (2) Komposition, diptyk, olja på duk, ena målningen signerad Dan Nygård, 100x81 cm vardera
Ena målningen med hål i vänster nederkant
196414
2013-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här