Glasservis Kosta

Glasservis Kosta
Glasservis Kosta

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GLASSERVIS, 64 delar, "Lalin", Kosta, 1900-talets första hälft, 14 champagnekupor, 12 vinglas, 13+8+8 starkvinsglas i tre olika storlekar, 9 selterglas, två nedslipade selterglas medföljer
PROVENIENS: Taxinge slott

196417

2013-07-26