Glasservis Kosta
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GLASSERVIS, 64 delar, "Lalin", Kosta, 1900-talets första hälft, 14 champagnekupor, 12 vinglas, 13+8+8 starkvinsglas i tre olika storlekar, 9 selterglas, två nedslipade selterglas medföljer
PROVENIENS: Taxinge slott
196417
2013-07-26