Spindelur 2 st

Spindelur 2 st
Spindelur 2 st
Spindelur 2 st
Spindelur 2 st

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FICKUR, 2 st, silver, 17/1800-tal, Regulator, verk märk, Brockbank, London, spindelgång, emaljtavla, Mindre spindelur, emaljtavla, boett märk GM, diameter 40-56 mm

Lösa delar, Ej funktionstestade, slitage

196418

2013-07-30