Spindelur 2 st
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FICKUR, 2 st, silver, 17/1800-tal, Regulator, verk märk, Brockbank, London, spindelgång, emaljtavla, Mindre spindelur, emaljtavla, boett märk GM, diameter 40-56 mm
Lösa delar, Ej funktionstestade, slitage
196418
2013-07-30