Busk Kina
2013-07-26
196426
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BURK med lock, porslin, Kina, sannolikt 1800-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av blommor, höjd 18,5 cm
Lagningar, skador