Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BURK med lock, porslin, Kina, sannolikt 1800-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av blommor, höjd 18,5 cm
Lagningar, skador
196426
2013-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här