Vas samt ask CG Hallberg silver
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
VAS samt ASK, silver, CG Hallberg, 1930 respektive 1938, vasen signerad E Böckman undertill, förgyllda insidor, gåvogravyr från Filmägarnas konstförening resp Svensk Filmindustri, vasens vikt ca 314 g
Gåvogravyrer, bucklor, asken med träklädd insida
196438
2013-07-26