Vas samt ask CG Hallberg silver
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 800 SEK
Kuvaus
VAS samt ASK, silver, CG Hallberg, 1930 respektive 1938, vasen signerad E Böckman undertill, förgyllda insidor, gåvogravyr från Filmägarnas konstförening resp Svensk Filmindustri, vasens vikt ca 314 g
Kuntoraportti
Gåvogravyrer, bucklor, asken med träklädd insida
196438
Päivämäärä:
2013-07-26