Skåp 1700-tal
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, 2-delat, 1700-tal, underdel med tre lådor, skrivklaff och inredning av små lådor, överdel med inredning av hyllplan samt lådor, furu, nyare beslag, höjd 200, 124x51 cm, 2 nycklar medföljer
Skador, renoverad, kompletterad
196447
2013-07-26