Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 2-delat, 1700-tal, underdel med tre lådor, skrivklaff och inredning av små lådor, överdel med inredning av hyllplan samt lådor, furu, nyare beslag, höjd 200, 124x51 cm, 2 nycklar medföljer

Skador, renoverad, kompletterad

196447

2013-07-26