Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
VAN DOUW, Simon Johannes (Antwerpen omkring 1630-1680): Batalj vid en kyrka,
signerad S. Dou, olja på pannå, 52x44 cm
196450
2013-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här