Bord 1 par i teak

Bord 1 par i teak
Bord 1 par i teak
Bord 1 par i teak
Bord 1 par i teak
Bord 1 par i teak
Bord 1 par i teak
Bord 1 par i teak
Bord 1 par i teak

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 1 par, 1960-tal, "Micado", Engström och Myrstrand, teak, höjd 50, 59x45 cm vardera

Slitage, fuktskador, brännskador

196452

2013-07-26