Serveringsvagn i teak

Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, teak, 1960-tal, Bra Bohag, AB Nybrofabriken, hopfällbar, höjd 66, 69x42 cm

Fläckar, bruksslitage, skador

196453

2013-07-26